Uitslagen onderlinge wedstrijden

Op deze pagina kun je de uitslagen terugvinden van de onderlinge wedstrijden.

SprongBalkBrugVloerTotaalpuntenPlaats
Recreatie
Meisjes pre-instap niveau V1
Yfke van Gerven11,813,410,713,349,26
Norah Uijtenhoorn1212,612,213,550,34
Amber Ciggaar12,812,812,413,751,73
Pascal Pennings11,913,810,513,449,65
Cecile Balkenende12,713,412,813,352,22
Bo Heijnen13,412,712,713,852,61
Meisjes pre-instap R3
Esmee Breedijk10,31212,211,546
Meisjes pre-instap R2
Mickey van der Velden10,312,211,5114511
Linou van Kampen9,811,711,310,743,515
Noortje Schoone912,910,79,742,317
Eveline Franse9,511,611,711,344,114
Roos Langeveld1113,512,712,549,71
Senna de Groot10,813,212,211,8485
Lizanne Breedijk1013,41212,247,66
Julia van der Vossen8,512,211,510,342,516
Lotte van der Poll912,911,610,744,213
Esra Kulcer11,512,411,912,348,14
Lois Bethem8,511,612,612,745,410
Noemi Kroon10,811,811,21245,89
Isa Verdegaal10,51312,512,948,92
Eva Swinkels11,811,711,512,647,67
Milou de Groot10,312,611,212,346,48
Sena Kaptijn810,910,59,138,518
Lara Volbeda11,312,912,51248,73
Bo Mohlmann10,811,710,511,244,212
Meisjes Instap R2
Caitlin Hagenbeek11,812,110,81145,76
Ricki van Dorp10,81311,211,746,74
Maaike de Vlieger11,513,111,511,547,63
Bregtje Kruid10,312,91210,745,95
Femke van Engelen11,813,812,310,748,61
Sarah Stam12,312,312,611,148,32
Meisjes instap R1
Lindy Hoogkamer10,812,111,310,544,72
Tess Langeveld11,312,711,612,147,71
Milou Verbaken10,312,411,110,944,72
Meisjes pupil 1&2 R1
Suze Reijerkerk12,314,213,412,252,11
Tessa van Hussen11,813,712,211,449,13
Anniek vd Vlugt1113,810,911,146,86
Senna Langeveld11,813,411,91047,15
Tessa Plug12,313,711,611,749,32
Femke Piet11,313,612,111,548,54
Pupil 2 D4
Blanca van Kampen12,313,212,5947
Kleuters
Isabelle Buschman6,89,578,531,81
Jasmijn Koelewijn789,5933,51
Devin Hoogkamer6,5889,5321
Femke Huizer8,59,598,535,51
Romy Vrolijk7,297932,21
Mara de Bruin7,8107,5934,31
Isabeau Dubois8109,59,5371
Julia van Wageningen8,3107934,31
Meisjes Jeugd 2 D4
Sophie van der Linden10,11012,69,442,12
Emma van der Linden11,210,512,69,243,51
Meisjes Jeugd 1 D4
Laura Brandemann10,87,911,99,139,72
Michelle Reijerkerk11,910,19,58,740,21
Selectie
Meisjes jeugd 2 – 5e divisie
Suzanne Franse11,49,410,39,640,7
Meisjes jeugd 2 – 4e divisie
Indi Reijn11,210,79,910,141,92
Mirthe van der Zon121011,11043,11
Junior 5e divisie
Tiara Juffermans11,910,78,59,840,9
Junior 4e divisie
Lisa de Nooijer12,211,410,81145,41
Elisa Bierman11,111,711,710,745,22
Jonna van Essen11,49,910,810,542,63
Senior 5e divisie
Zahra Bierman12,212,69,610,645
Junior D4
Cheran Ligtenberg10,41410,911,446,72
Wianne Reijerkerk10,514,11411,750,31
Instap D2
Isa Franssen13,311,69,413,7482
Sophie Dannijs14,113,712,61454,41
Senna Kulcer10,913,58,213,245,83
Pupil 1 D2
Lynn Castien13,711,112,312,9501
Marthe Vernooij13,910,511,212,748,32
Pupil 2 D1
Sara van Ruiten13,110,413,513,750,71
Kiera de Boom139,612,412472
Judith Ruigrok11,98,512,31345,73
Instap D1
Jael Ligtenberg13,214,611,913,353
Pupil 1 D1
Nienke van der Zon12,811,713,414,552,41
Naomi Smits12,212,511,11348,82
Jongens pre instap niv 13
Julian van der Lee13,313,61313,453,31
Tijs van Leeuwen1213,71112,248,92
Bram van den Burg12,512,510,512,648,13
Jongens pupil 2 niv 13
Tim Veen11,81311,310,546,6
Jongens niveau 13 2002
Scott Duivenvoorden12,313,311,1120
Jongens pupil 2 niv 12
Kai Randsdorp12,812,91111,448,1
Jongens jeugd niv 12
Sem van Dongen1212,911,310,746,9
Jongens instap & pupil niv 11
Rico van der Zwet13,313,911,611,550,31
Jelte van der Vossen12,513,111,910,5482
Jongens pupil 1 niv 15
Milan vd Poll10,812,910,510,544,7